Paradepaadje 2017
Paradepaadje op Pad: Beestachtig Bolsward De eerste expositie die Paradepaadje op Pad organiseert is: De expositie vindt plaats in de prachtig gerestaureerde Broerekerk  in Bolsward. Een mooiere locatie om te starten kunnen wij ons niet wensen. De kunstenaars die aan deze expositie meedoen zijn nu bekend. Een prachtig gezelschap, dat is geselecteerd omdat zij allemaal BEESTACHTIG mooie kunst maken en het thema naar een hoog niveau kunnen tillen. De kunstenaars en wij hebben er zin in! Janny Bruinsma schilder fria.nl/kunstenaars Hendrik Elings schilder hendrikelings.nl Edwin Grissen schilder edwingrissen.com DBO o.l.v. Jan Ketelaar beeld janketelaar.nl  Erikjan Koopmans fotografie erikjankoopmans.nl Els de Laaf schilder elsdelaaf.nl Dorien Plaat schilder dorienplaat.nl Tineke Szarzynski beelden tinekeszarzynski.nl Dick Visser objecten dickvisser.com Johan Visser beelden jvisserdesign.nl Hiske Wiersma schilder hiskewiersma.nl  
Paradepaadje op Pad Paradepaadje Info 2017 Helpers Extra Archief P o P aradepaadje Kunst & Cultuurroute affiche