Paradepaadje 2014
aradepaadje Kunst & Cultuurroute
De deelnemers van 2014 Op uw routebeschrijving vindt u de locaties met de kunstenaars die daar exposeren.* Beeldend kunstenaars Atelier de Kunst    diverse technieken atelierdekunst.com Peter Boersma    collages/installaties hehallo.nl Dinie Boogaart    en plein air dinieboogaart.nl Margreet Boonstra    schilderijen margreetboonstra.nl Pyr Bosma    beelden pyrbosma.nl Michel Bouma    installaties keunstenfleanwurk.nl Rob Bueters       schilderijen atelierdekunst.com Ant vd Burg             beelden antbootsma@hotmail.com Ellen Cohen    schilderijen ellencohen.nl Vera Damhuis    schilderijen veradamhuis.nl Hendrik Elings    schilderijen hendrikelings.nl Louwrens Ellens    beelden vormgekregen.nl Ellen Floris    schilderijen/juttertjes elbowworks.nl Mark Glotzbach    schilderijen atelieraandedijk.nl Mark Hagedorn    beelden markhagedorn.nl Willy v Harten    beelden/woonaccessoires artsofhearts.com Elbrich Hendriks    tekeningen/beelden elbrichhendriks.nl Truus vd Heuvel    installaties truusvandenheuvel.nl Jehannes Hibma    beelden jehanneshibma.nl Redmer Hoekstra     tekeningen  redmerhoekstra.nl Andries Hogenhuis    schilderijen andrieshogenhuis.nl Hilly Hoitema    beelden hillyhoitema.nl Joke Holwarda    beelden artelieraelderhooghe.nl Cees Kaspersma    schilderijen fotoceeskaspersma.nl Alie Kielstra             schilderijen aliekielstra.nl Marise Knegtmans    beelden knegtmans.nl/vrijwerk Els de Laaf (Allan)             schilderijen elsdelaaf.nl Tjeerd Landman    schilderijen tjeerdlandman.nl Karin Lesuis    beelden karinlesuis.nl Floor vd Leun             beelden fjoer.nl André vd Linden    beelden v-d-linden.nl/andre/ Rosa Pennings    keramiek penningsrosa@gmail.com Noni Plomp             schilderijen kunst.nl/noni-plomp Bowe Roodbergen       schilderijen/lampen elbowworks.nl Agatha Roozendaal    keramiek studiodeswan@gmail.com Astrid Salman    schilderijen astridsalman.nl Bram de Smit    beelden smit-wassenaar@kpnplanet.nl Tineke Szarzynski    beelden tinekeszarzynski.nl Teresa Takes    schilderijen lytsewierrum.nl VanHenken    schilderijen vanhenken.nl Janny Vellinga    schilderijen jannyvellinga.nl Dick Visser    installaties/schilderijen atelierdickvisser.nl Sophia de Vries    beelden sophiadevries.nl Lia Vriend    keramiek          atelierinvuurenvlam.nl Oesje Zegel             schilderijen oesjezegel.nl Frank Zeilstra    tekeningen frankzeilstra.nl Vilt- en textielkunstenaars Annette Arts    textiel annette.arts@home.nl Geeske Bangma    textiel g-bangma.nl Saskia E.M. v Dijk             textiel/vilt semvandijk.nl Jetske v Engelen    vilt engelenwaden.nl Wille Groenewolt    textiel willegroenewolt.nl Roeleke Heidekamp    textiel rheidekamp@home.nl Wynske de Jong    vilt/textiel wynske.nl Carla v Laar             vilt/textiel carl.art@kpnmail.nl José v Loon             textiel josevanloon.nl Jolande v Luijk    vilt fibreations.nl Margriet Luijt    textiel atelier-maggie.nl Lia Schapendonk    vilt/textiel/schilderijen troostenlief.nl Ida Schiphouwer    vilt/textiel rouwkunst.com Rachel vd Weerd    vilt atelierhetkleinehuis.nl Sieradenmakers Geeske Bangma    sieraden van textiel g-bangma.nl Frans Beelen     textiel met oa edelstenen fransbeelen.nl Joke Holwarda    edelsmid artelieraelderhooghe.nl Jet Mous    sieraden jetmous.com Rosni Vonk          edelsmid/Swarovski       jewelrosa.nl Fransien de Vries             gehaakte sieraden fransiendevries.nl Fotografen Florian Cats floriancats.com Annamarie Eldering extra: presentatie over ms Ellen Floris    elbowworks.nl Erikjan Koopmans    erikjankoopmans.nl Erik vd Zee    erik_v_d_zee@hotmail.com Muziek & dans TeMear Dets Laif Roberto Gianti Gerk Venema Loftlûd Tineke van Veen Hardslag Dick Visser Vayu (dans)
Peter Boersma - collage Dinie Boogaart - Goudzoeker Margreet Boonstra - De Fûke Pyr Bosma - Paris Michel Bouma - installatie Rob Bueters - Paard Atelier de Kunst, Daniëlle Pijpker - Van het land Ellen Cohen - Marokko Vera Damhuis Hendrik Elings - Zwemles Louwrens Ellens Ellen Floris Mark Glotzbach Mark Hagedorn Willy van Harten Elbrich Hendriks Truus van den Heuvel - Watertapijt Jehannes Hibma - Beweging/Golf Redmer Hoekstra Andries Hogenhuis Hilly Hoitema - Tors Joke Holwarda Joke Holwarda Cees Kaspersma Alie Kielstra - Bor 2 Marise Knegtmans - Comminicacíon Els de Laaf (Allan) Tjeerd Landman - Westersingel (I) Leeuwarden Karin Lesuis - Hoogmoed Floor van der Leun André van der Linden - Oh Yeah! Noni Plomp - Blauwe fruitschaal Bowe Roodbergen - Ovale wandlamp Astrid Salman - Oester Bram de Smit - Driemaster Teresa Takes VanHenken - Gebroken dromen Janny Vellinga - Landschap Sophia de Vries - Verhuiswagen Lia Vriend - Raku object met paardenhaar Oesje Zegel Frank Zeilstra - de Chariten Geeske Bangma - Indijk Saskia van Dijk Jetske van Engelen Wille Groenewolt - Whitness of wearing Wynske de Jong - Sporen Carla van Laar José van Loon - Ondersteunend geraamte Jolande van Luijk - De dikke deken van C. W. Lia Schapendonk - Jour de menthe Ida Schiphouwer - Uitgevlogen 2 Rachel van der Weerd (Atelier Het Kleine Huis) Geeske Bangma Frans Beelen Jet Mous Fransien de Vries - Sinne Florian Cats Erikjan Koopmans - uit de serie Classic Shaving Tineke Szarzynski -  Beatrix aan banden Margriet Luijt - Kussen Dick Visser - Fukushima Flowers Agatha Roozendaal Rosa Pennings - keramisch werk met drijfhout Ant van der Burg - Sanne en Ivo 10 jaar samen Ellen Floris - uit de serie Wadden Roeleke Heidekamp Annamarie Eldering Erik van der Zee - Zonsondergang Rosni Vonk Annette Arts - Bella
*Klik op de kleine fotootjes die voor de namen van de kunstenaars staan om te vergroten.
Loftlûd Hard Slag Dets Laif - foto: Femke Huijboom Dick Visser Tineke van Veen Roberto Gianti Danstheater Vayu TeMear Gerk Venema Paradepaadje op Pad Paradepaadje Info 2017 Helpers Extra Archief