Paradepaadje 2015
aradepaadje Kunst & Cultuurroute
De deelnemers van 2015 Op uw routebeschrijving vindt u de locaties met de kunstenaars die daar exposeren.* Beeldhouwers Christien v Aken - Joris Collier jcollier Clasien Flapper clasinaflapper Anna Akke Fopma & Jan Zeeders staalensteen Willy v Harten artsofhearts Jehannes Hibma jehanneshibma Joke Ket schildereizen Jan Ketelaar janketelaar Bert Klaver bertart Helma v Kleinwee helmatextiel    Marise Knegtmans knegtmans Jitse Sikkema jitsesikkema   Tineke Szarzynski tinekeszarzynski Roeli Walraven roeliwalraven Objecten/Installaties Anne Wine annewine Willien Beuk atelier-maliebaan Michel Bouma keunstenfleanwurk Alien de Bruin atelieralien Monique Buising atelier_mo Petra en Steve - Wil Schultinge - Albert Trinks (vliegers) wad-en-wind Dick Visser atelierdickvisser Keramiek/Porselein Wim de Boer voorend56 Maaike Buisman buisman-atelier Aleid Dertien aleiddertien Foto/Film/Animatie Kitty Boon kittyboon Rimar Bouma keunstenfleanwurk Martin Wiegand Bruss - Bart Dertien defobie Annamarie Eldering & Susan Bloemsma     elderingfoto Ellen Floris elbowworks Erikjan Koopmans erikjankoopmans Margriet Reinalda margrietreinalda Brenda vd Zee wad-en-wind Omhulsels Jantine Abbring restinfelt Meta Geerts metageerts Wynske de Jong wynske Hélène Ketzer viltz De Kistemakker kistemakker Jolande v Luyk fibreations Margriet Luyt atelier-maggie Liana Miedema mauvestyl-shop Rika Post rikapost Dineke Prins bolsas-tassen Janet Slotboom janetslotboom Reina Visser reinavisser Rachel vd Weerd atelierhetkleinehuis Papiersnedes Ina Fekken inafekken Sieraden Hélène Ketzer & Wil Schultinge viltz  Elske Klik edelsmederij-elske Janet Klok sparkle Rosni Vonk jewelrosa En plein air + expositie Doet Boersma doetboersma Dinie Boogaart dinieboogaart Joke Klaveringa galeriedeonlanden Tjeerd Landman tjeerdlandman  Hanna v Wel artmaker Expositie Erik de Boer erik.kunstenaar Marjan de Boer marjandeboer Rob Bueters - Madelief Buisman mief.exto Gerrit Cnossen gcnossen Henk Dillerop vanhenken Mariëtte Dirker - David Disberg - Hendrik Elings hendrikelings Agnes v Eupen agnesvaneupen Gerard Galema gerardgalema Andries Hogenhuis andrieshogenhuis Douwe Idema douwe-idema Joke Ket schildereizen Conny Kruithof conny-kruithof Els de Laaf elsdelaaf Jelle Schotanus jelleschotanus Teresa Takes lytsewierrum Gusta Vet Artojeetje Marloes Wijtsma marloeswijtsma Wim Zwijsen galeriezwijsen Poëzie/Performance Akke Brouwer & Marjan de Boer (schilderijen) it hus fan de dichter Monique Buising atelier_mo Dage Raad Dagboek - Dichter Û & Monica (gitaar) afhaalpoezie Henk Dillerop vanhenken Hein Jaap Hilarides & gast Tryntsje vd Veer heinjaaphilarides Jan Ketelaar janketelaar Baukje Luinstra - Marja vd Veen marjavanderveen Roeli Walraven & Frans Vermeerssen (saxofoon) roeliwalraven Anneke Wasscher - Bijenkasten en Vlinderpaden Agatha Roozendaal & Marten de Boer - Felt Beehive Rachel vd Weerd & Joke Lunsing atelierhetkleinehuis Kidskits kunst De scholen van Itens en Bozum doen mee voor het thema ‘Omhulsels’ in de school van Itens Muziek Poesía Cantada Sander & Thea Metz Dets Laif Tineke van Veen Gerk Venema Henk Veldhuizen Machteld Kerkmeester De Rienster Rikkers Frans Vermeerssen Dans Charles Renoult Vayu Marlien Seinstra
Kunstschilders
Christien van Aken Willien Beuk Joris Collier Clasien Flapper Anna Akke Fopma Willy van Harten Jehannes Hibma Joke Ket Jan Ketelaar Helma van Kleinwee Marise Knegtmans Jitse Sikkema Tineke Szarzynski Roeli Walraven
*Klik op de kleine fotootjes die voor de namen van de kunstenaars staan om te vergroten.
Anne Wine Michel Bouma Alien de Bruin Monique Buising Wil Schultinge Petra en Steve Dick Visser Wim de Boer Maaike Buisman Albert Trinks Aleid Dertien Kitty Boon Rimar Bouma Martin Wiegand Bruss Bart Dertien Ellen Floris Erikjan Koopmans Margriet Reinalda Brenda van der Zee Jantine Abbring Meta Geerts Wynske de Jong De Kistemakker Jolande van Luyk Margriet Luyt Liana Miedema Rika Post Dineke Prins Janet Slotboom Reina Visser Rachel van der Weerd en Joke Lunsing - Felt Beehive Ina Fekken Hélène Ketzer en Wil Schultinge Elske Klik Janet Klok Rosni Vonk Rachel van der Weerd Dinie Boogaart Doet Boersma Joke Klaveringa Tjeerd Landman Hanna van Wel Erik de Boer Marjan de Boer Rob Bueters Madelief Buisman Gerrit Cnossen Henk Dillerop Mariëtte Dirker David Disberg Hendrik Elings Agnes van Eupen Gerard Galema Andries Hogenhuis Douwe Idema Joke Ket Conny Kruithof Els de Laaf Jelle Schotanus Teresa Takes Gusta Vet Marloes Wijtsma Wim Zwijsen Agatha Roozendaal en Marten de Boer - Bijenkasten en Vlinderpaden Hélène Ketzer Annamarie Eldering (boven) en Susan Bloemsma (onder) Bert Klaver Charles Renoult Sander en Thea Metz Dets Laif - foto: Femke Huijboom Rienster Rikkers Tineke van Veen Gerk Venema Danstheater Vayu Henk Veldhuizen Harpiste Machteld Kerkmeester Dansgroep Marlien Seinstra Frans Vermeerssen Poesía Cantada (Dichter Û en Monica) Paradepaadje op Pad Paradepaadje Info 2017 Helpers Extra Archief