Paradepaadje 2016
aradepaadje Kunst & Cultuurroute
De deelnemers van 2016 Op het entreebewijs/routekaartje vindt u de locaties met de kunstenaars die daar exposeren. Kunstschilders Dinie Boogaart dinieboogaart Jan Bruinsma - Janny Bruinsma janny-bruinsma Hendrik Elings hendrikelings Gerard Galema gerardgalema Andries Hogenhuis andrieshogenhuis Hans Homminga - Joke Ket schildereizen Els de Laaf elsdelaaf Ger Lamerus gerlamerus Tjeerd Landman tjeerdlandman Margot Ritman margotritman Bernadien Roze - Teresa Takes lytsewierrum    Fransje Versloot fransjeversloot Gusta Vet artojeetje Fotografie/film/animatie Freerk de Boer-Brouw freerkdeboerbrouw Rimar Bouma keunstenfleanwurk Florian Cats floriancats Petra Dijkstra petradijkstra-spinselkunst Jasper Geenhuizen lightgraffiti Johan vd Klaauw acadis Erikjan Koopmans erikjankoopmans Beeldhouwers buiten Maarten Bos maartenbos Cursisten Staal & Steen - Annelies Deutekom anneliesdeutekom Jacqueline Feijten - Hilly Hoitema hillyhoitema Lydia Jansen beeldsteen-steenvorm Anneke vd Meulen annekevandermeulen Carla Quast speelsestenen Beeldhouwers binnen Maarten Bos maartenbos Cursisten Staal & Steen - Duzzz - Anna Akke Fopma staalensteen Willy v Harten artsofhearts Peter R. Hein peterhein Jan Ketelaar janketelaar Marise Knegtmans knegtmans Anneke vd Meulen annekevandermeulen Jan vd Meulen vandermeulen Margôt Ritman margotritman Tineke Szarzynski tinekeszarzynski Johan Visser jvisserdesign Objecten buiten Joris Collier jcollier Louwrens Ellens vormgekregen Bowe Roodbergen elbowworks Dick Visser dickvisser Objecten binnen Monique Buising ateliermo Maaike Hogerhuis maaikehogerhuis Cobi Leentjes florisverster Derek Scholte derekscholte Tineke Szarzynski tinekeszarzynski Jan Zeegers staalensteen Vilt enzo Jantine Abbring restinfelt   Kitty Korver alligt-kiko Liana Miedema mauvestyl-shop Dineke Prins bolsas-tassen Quiltgroep Kleurrijk - Hinke Tjalma hatjalma Reina Visser reinavisser Rachel vd Weerd atelierhetkleinehuis Janet vd Werf janetslotboom Keramiek Liesbeth Daale liesbethdaale Marian Daems mariandaems Nina van Haastrecht artfantasy Kitty Korver alligt-kiko Djoke Reitsma djokereitsma   Agatha Roozendaal - Jet Twijnstra jet-twijnstra Bets de Vries-Dekker atelierbd Glas Linda v Huffelen glasuniek Alwin Overwater glasblazer Corrie Schrier corrieschrier Henny Verhoeven hennyverhoeven Grafiek Tieneke v Montfort grafiekoplocatie Sieraden Martine Bakker kwartsart Else Beishuizen opdevlakte Hennie Broers hennie-broers Hélène Ketzer viltz Rikki Vrieswijk rikki-vrieswijk Rouwkunst De Kistemakker kistemakker Bijen Project Marten de Boer - ecologisch bermbeheer     Dichters Pieteke de Boer pieteke-de-boer Henk Dillerop vanhenken Connie Harkema connieharkema Hein Jaap Hilarides heinjaaphilarides Jan Ketelaar janketelaar Ger Lamerus - Marije Roorda - Anneke Wasscher - Ria Westerhuis riawesterhuis Vertellers met o.a. Frank Belt opverhaal Willem Feijten -
Paradepaadje op Pad Paradepaadje Info 2017 Helpers Extra Archief