Paradepaadje 2017
aradepaadje Kunst & Cultuurroute
De deelnemers van 2017 Op het entreebewijs/routekaartje vindt u de locaties met de kunstenaars die daar exposeren. Kunstschilders Trijntje Bakker - Rita Bloo artbyritabloo Bert Boomsma - Jetty Boterhoek jettyboterhoek Janny Bruinsma janny-bruinsma Bianca Dijkstra - Connie Harkema connieharkema Andries Hogenhuis andrieshogenhuis Els de Laaf elsdelaaf Tjeerd Landman tjeerdlandman Margot Ritman margotritman Jelle Schotanus jelleschotanus Teresa Takes lytsewierrum Gusta Vet artojeetje Melda Wibawa meldawibawa Brenda van der Zee wad-en-wind Fotografie Susan Bloemsma susansfotografie Freerk de Boer-Brouw freerkdeboer Ellen Floris elbowworks Bertus Hidding incusart Johan van der Klaauw acadis Joep Meijer - Han Reeder hanreeder Jorah Terwisscha van Scheltinga jorah-terwisscha-scheltinga Animatie & objecten Bouma & Bouma keunstenfleanwurk Etsen, litho’s, houtdruk Reinier van den Berg reiniervandenberg Erik Mol erik-mol Heine Noordstra heinenoordstra Janneke Slot jannekeslot Objecten Monique Buising ateliermo Joris Collier jcollier Louwrens Ellens vormgekregen Lubbo de Graaf lubbo Marja Griede marjagriede Gerdie de Jong gerdiedejong Rob van der Kleij robvanderkleij Albertha Meijer - Klaasje Smit klaasjesmit Wieke Rodenhuis wiekerodenhuis Beelden Hanneke Brugman (Duzzz) - Tineke Brugman (Duzzz) - Joke Ket (Duzzz) - Willy van Harten artsofhearts Hilly Hoitema hillyhoitema Bert Klaver bertart Marise Knegtmans knegtmans Floor van der Leun fjoer Margot Ritman margotritman Tineke Szarzynski tinekeszarzynski Johan Visser jvisserdesign Ambachten Antiquariaat Friesland antiquariaatfriesland Bart Dertien: blauwdrukken defobie Corrie Grupstra: alfabet-project byldwurk Happy van der Heide: handgeschept papier, hip-happy objecten van visleer Esmé Hofman: vlechtwerk esmehofman De Kistemakker kistemakker Allart Okx: glas-in-lood okx Bertus Onderwater, De Schreef steengravures deschreef Simon Schellevis: siersmeedwerk simonschellevis Baukje Scheppink: kalligrafie baukje Albert Trinks: vliegers wad-en-wind Collages Petra Dijkstra spinselkunst Tineke Sips tinekes Illustraties Sophia Bernson Sophia-Bernson Melda Wibawa meldawibawa Tekeningen Ger de Groot gerdegroot Conny Kruithof conny-kruithof Marike Wiggers marikewiggers Vilt/textiel Happy van der Heide hip-happy Joke Lunsing - Liana Miedema mauve-lab Dineke Prins bolsas-tassen Marieke Smink mariekesmink Glas Corrie Schrier corrieschrier Gusta Vet artojeetje Keramiek Agatha Roozendaal - Marjan Schaap marjanschaap Sieraden Trijntje Bakker trijntje-bakker An Frieswijk - Hélène Ketzer viltz Janke de Vries - Projecten V l i e r l a n d  (Ierland - Vlieland)  Schilderijen, foto's, gedichten en sieraden. Samenwerking tussen Andries Hogenhuis, Hélène Ketzer, Petra Dijkstra en John O'Donohue. K o p k ij k e r s 4 jonge mensen, Anna Bootsma, Renze Feenstra, Alex de Graaf en Egbert van der Schaaf delen een stukje uit hun belevingswereld met ons. Een bijzonder project, mede tot stand gekomen onder begeleiding van Esther van Huisen en Brenda van der Zee. V e r w e v e n Margreet van der Meer - droge naald etsen Willem van der Meer - landschapsfotografie Dichters Evita Bakker sharevproductionsblog met Tiemen Sirag - schilderijen Trijntje Bakker - Poëzie ter inzage - Pieteke de Boer pieteke-de-boer Monique Buising ateliermo Hetty Combs - Dichter Û - met zijn afhaalkiosk afhaalpoezie Petra Dijkstra spinselkunst Henk Dillerop - met gastdichters poezieboom Melvin van Eldik - met gitaar melvinvaneldik Elbert Gonggrijp natuurgedichten Connie Harkema connieharkema Bianca Hazenberg - met Hans Daalmeyer Happy van der Heide - Kunstpoëzie - Margriet Hidding incusart.nl Hein Jaap Hilarides - met muziek heinjaaphilarides Marrit Jellema marritjellema met Rick Poiesz - gitaar Jan Ketelaar janketelaar Elske Klik - Poëzie flessenpost edelsmederij-elske Elmar Kuiper elmar-kuiper Conny Lahnstein kunstenaarsduo Tryntsje van der Veer - met Era Copier - muziek Amanda de Vries chiaroteksten Roeli Walraven roeliwalraven Anneke Wasscher -
Paradepaadje op Pad Paradepaadje Info 2017 Helpers Extra Archief