Paradepaadje 2020
aradepaadje Kunst & Cultuur
De deelnemers van 2020 Op het entreebewijs/routekaartje vindt u de locaties met de kunstenaars die daar exposeren. Kunstenaars Erik de Boer - Doet Boersma - - Rita Bloo - Jetty Boterhoek jettyboterhoek Vera Damhuis - Chen Ellen - Hennie Dijk-Stel - Bianca Dijkstra - Petra Dijkstra - Ger de Groot - Andries Hogenhuis andrieshogenhuis Ab Karreman - Joke Ket - Marise Knegtmans - gast: Berend Peter Hogen Esch - Els de Laaf elsdelaaf Ger Lamerus - Tjeerd Landman tjeerdlandman Gerrit Langerak - Dolly Leemans - André van der Linden - J. Mannes - Albertha Meijer - Jenny Piso - Margot Ritman margotritman Jelle Schotanus jelleschotanus Teresa Takes lytsewierrum Talant Leeuwarden - Talant Stiens - Aafje Terlaak-Poot - Gusta Vet artojeetje Hanna van Wel - Boukje Westra - Melda Wibawa meldawibawa Brenda van der Zee wad-en-wind Oesje Zegel - Dichters Sonja Blauw - Dichtgroep Fryx - Pieteke de Boer pieteke-de-boer Akke Brouwer - Monique Buising ateliermo Hans Daalmeijer - Henk Dillerop poezieboom Petra Dijkstra spinselkunst Connie Harkema connieharkema Bianca Hazenberg - Anna Heegstra - Fersfroulju - Happy van der Heide - Kunstpoëzie - Jan Ketelaar janketelaar Tjeerd Ligthart - Dichtgroep Fryx & verteller - Hessel Meyer met Theo Stobbe - muziek - Erik Mol - Corrie Nieman - Dichtgroep Fryx - Albert Schaafsma - Janny Vellinga - Gerda Veltman - Marten Visser - Dichtgroep Fryx - Anneke Wasscher - Carla van der Zwaag - Fersfroulju -
Paradepaadje op Pad Paradepaadje Info 2020 Helpers Extra Archief